Dobierz zegarek do własnego stylu

We współczesnych czasach wiele osób rezygnuje z noszenia zegarka. Godzinę można bowiem sprawdzić chociażby na telefonie komórkowym. Wciąż jednak są osoby, które nie mogą obejść się bez zegarka. Wybierając go bardzo małą uwagę zwracamy na to, aby pasował on do naszego stylu ubierania się. Zwracamy dużą uwagę na dobór poszczególnych części garderoby, panie nie zapominają też o makijażu i biżuterii. A zegarek bardzo często traktujemy po macoszemu. Kupujemy pierwszy lepszy zegarek, który w sklepie najbardziej nam się podoba. Zapominamy, że także zegarek powinien pasować do naszego stylu ubierania się, ale także do okoliczności.

Zegarki ze srebrną kopertą

Zegarki z taką właśnie kopertą są kupowane najczęściej. Wybór tych zegarków jest bardzo duży. W swojej ofercie mają je zarówno bardzo znane, jak i mniej znane firmy, które specjalizują się w produkcji zegarków. Zegarki ze srebrną kopertą są nie tylko ponadczasowe, ale także uniwersalne. Panie, które się na nie zdecydują mogą je nosić zarówno na co dzień do dżinsów i T-shirtu, jak również do letnich zwiewnych sukienek. Nie pasują jednak do wieczorowych kreacji zwłaszcza jeśli są na szerokiej, srebrnej bransolecie. Za bardzo przyciągają uwagę. Także w przypadku męskich stylizacji zegarki ze srebrną kopertą sprawdzają się na różne okazje. Panowie powinni pamiętać, że zegarek, który będą nosić do garnituru powinien mieć cienką kopertę.

Wyjątkowe zegarki drewniane

Drewno w zegarkach to zupełna nowość. Pojawiły się na polskim rynku już jakiś czas temu i szturmem podbiły serca klientów, którzy chcą poprzez zegarek podkreślić swój temperament, charakter i indywidualny styl. Wśród modeli zegarków drewnianych są modele dla kobiet i mężczyzn. Mają nie tylko bardzo wysoką jakość, ale także bardzo modny look. Pozwalają wyróżnić się z tłumu. Pasują do codziennych i weekendowych stylizacji. Wśród modeli dla kobiet są również i takie, które mogą najbardziej wybrednym paniom zastąpić elegancką biżuterię. Nie mniej efektowne są te dla mężczyzn. Panowie mogą wybierać pomiędzy klasycznymi modelami a tymi niezwykle designerskimi. Odcienie stosowanego w nich drewna są bardzo różne, każdy z nich wygląda zupełnie inaczej. Są wśród nich zarówno tradycyjne, bardzo eleganckie czasomierze, jak też te idealne do sportowych stylizacji.

Zegarki sportowe

Wykonane z tworzywa sztucznego zegarki najczęściej wybierają osoby, które są aktywne fizycznie. Zegarki te ze względu na swój sportowy charakter są nie tylko wodoodporne, ale wyposażone także w szereg dodatkowych, bardzo przydatnych funkcji. Wyróżniają się odważnymi kolorami i nowoczesnym designem. Dobrej jakości sportowy zegarek doskonale pasuje do garnituru. Chętnie wybierają je więc osoby, które w pracy nie muszą przestrzegać dress code.

Zegarek powinien podkreślać nasz indywidualny styl. Dzisiaj wybór naręcznych zegarków jest jednak tak duży, że bez trudu każdy znajdzie solidny, wysokiej jakości i jednocześnie stosunkowo tani zegarek idealnie pasujący do jego stylu ubierania się.

Komentarze facebooka