Top 5 modeli zegarków od Giacomo Design

Na rynku jest ogromny wybór różnego rodzaju czasomierzy na rękę. Wydawać by się mogło, że nowa firma zajmująca się produkcją i sprzedażą naręcznych zegarków będzie miała duże problemy ze zdobycie nowych klientów. Okazuje się jednak, że są firmy, które nie mają problemów, aby zyskać klientów. Muszą jednak wykazać się odwagą i świetnym rozpoznaniem rynku. Taką firmą jest Giacomo Design: producent bardzo nietypowych, bo wykonanych z drewna zegarków oraz ceramicznych zegarków. Zegarki Giacomo Design, mimo że firma istnieje stosunkowo od niedawna już podbiły serca wielu Polek i Polaków.

Drewniane zegarki: idealne dla tych, którzy szukają oryginalnych dodatków

Firma Giacomo Design oferuje bogatą kolekcję damskich i męskich zegarków wykonanych z drewna. Wśród nich trudno będzie znaleźć dwa identycznie wyglądające zegarki. To zasługa tego, że do ich wykonania używane są bardzo różne gatunki specjalnie dobranego drewna. Dwa z pozoru identyczne zegarki z tego samego drewna będą się różnić od siebie odcieniem. Niepowtarzalność zegarków jest szczególnie ważna dla kobiet: nie ma nic gorszego niż spotkanie na tym samym przyjęciu kobiety, która ma taką samą suknię czy dodatki. W przypadku damskich zegarków drewnianych Giacomo Design takiego ryzyka nie ma. Dla kobiet, które szukają eleganckiego, a jednocześnie wyjątkowego zegarka została przygotowana kolekcja Eccezionali. Kobietom, które stawiają na ponadczasową klasykę z pewnością przypadną do gustu zegarki z kolekcji Eleganza Semplice. Damskie zegarki od Giacomo Design przyciągają uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Firma nie zapomniała także o panach. Dla nich również przygotowała bogatą ofertę drewnianych zegarków. One również – podobnie jak damskie – są unikalne. Niezwykle interesująco na męskim nadgarstku prezentują się zegarki z kolekcji Bellezza Semplice. Z pewnością wielu mężczyzn nie przejdzie obojętnie widząc zegarki należące do serii Forza di Pietra. Na koniec warto dodać, że wszystkie drewniane zegarki zostały wykonane z największą troską o najmniejszy detal. Wszystkie mają także precyzyjny japoński mechanizm kwarcowy.

Oryginalne zegarki ceramiczne od Giacomo Design

Firma Giacomo Design naprawdę stawia na bardzo nowatorskie rozwiązania. Wykorzystuje nie tylko drewno, ale także ceramikę. Ceramiczne czasomierze wyróżniają się ciekawymi tarczami, mają także dodatkową funkcję, nie tylko precyzyjnie pokazują czas, ale także datę. Uwagę zwracają także wysokiej jakości bransolety i paski. Ceramika to materiał bardzo delikatny, ale zegarki Giacomo Design wykonano z ceramicznych spieków wysokiej jakości, są więc odporne na uszkodzenia. Ich urodą można się cieszyć naprawdę bardzo długo. Warto jeszcze wspomnieć, że mają one bardzo mocne zapięcie – nie ma szans na zgubienie zegarka. Są eleganckie, idealne jako dodatek do wieczorowej stylizacji. Dla wielu kobiet plusem ceramicznych zegarków jest także to, że są one wyjątkowo lekkie. To naprawdę doskonały wybór dla kobiet, które szukają eleganckie zegarka o klasycznym designie.

Komentarze facebooka